به گزارش راگانیوز ،  حمیدرضاصفار مسئول انجمن هنرهای نمایشی شهرری با اشاره به جلسات پخش فیلم-تاتر گفت: این جلسات با حضور یکی از عوامل اصلی نمایش برگزار می شود و قصد داریم تا تجربه های اجرای حرفه ای را با اعضا انجمن به اشتراک بگذاریم.

صفار در ادامه افزود: دراین جلسات نحوه اجرای نمایش، شیوه های تمرین در گروههای حرفه ای، نحوه بازیگردانی و کارگردانی گروههای حرفه ای و مواردی از این دست را با دعوت از کارگردان یا یکی از عوامل حرفه برای علاقه مندان بازگو می کنیم،
وی درخصوص لزوم چنین برنامه هایی گفت: گروههایی که در انجمن ها فعالیت دارند، به هر ترتیب قصد ورود به حوزه های حرفه ای نمایش را دارند، به همین منظور در کنار بحث آموزش های لازم، طرح نکاتی مانند، رفتارهای حرفه ای نیز جزو آموزش هایی است که گروه ها باید فرا بگیرند.
مسئول انجمن هنرهای نمایشی شهرری در ادامه با اشاره به برگزاری این جلسات اعلام کرد: قصد داریم جلسات ماهیانه باشد و در سومین چهارشنبه هر ماه این نشست را خواهیم داشت.
وی افزود: آثاری از کارگردانان مطرح و صاحب سبک کشورمان که در نحوه کارگردانی، انتخاب اثر بازیگردانی، طراحی صحنه، حرف هایی برای آموختن داشته باشند، مد نظرمان هست تا ضمن دعوت از این هنرمندان، بخشی از آموزش تاتر راهم برای علاقه متدان و هنرجویان این حوزه برگزار کنیم.
جلسات فیلم-تاتر انجمن هنرهای نمایشی شهرری در سومین چهارشنبه هر ماه در مجتمع ابوالفتوح رازی واقع در شهرری، میدان نماز، داخل بوستان ولیعصر، برگزار می شود.