×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» خواندنی ها » شاهکاری از معماران استرالیایی بر فراز اقیانوس (+عکس)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۸:۳۵

 کد خبر: 397716
 6 بازدید

شاهکاری از معماران استرالیایی بر فراز اقیانوس (+عکس)

میهن پست – خانه الماسی، شاهکاری از معماران استرالیایی بر فراز اقیانوس و پس از اجرای این پروژه دیدنی و جذاب، خانه الماسی در ساحل استرالیا توانسته است نه تنها  الهام بخش طراحی میلیون ها معمار جوان باشد، بلکه مورد توجه خاص گردشگران در این کشور نیز قرار گرفته است. در ادامه با ما همراه […]

میهن پست – خانه الماسی، شاهکاری از معماران استرالیایی بر فراز اقیانوس و پس از اجرای این پروژه دیدنی و جذاب، خانه الماسی در ساحل استرالیا توانسته است نه تنها  الهام بخش طراحی میلیون ها معمار جوان باشد، بلکه مورد توجه خاص گردشگران در این کشور نیز قرار گرفته است. در ادامه با ما همراه شوید.

زمین پروژه ساحل Fairhaven در استرالیا معماران را تشویق به ساخت سازه ای معلق در هوا در ساختار مسکونی و در یک پلت فرم بلند بتنی با ۱۳ متر ستون نمود است.

راهرو ورودی این پروژه ساحلی که بر فراز یک ستون خلاقانه قرار گرفته است از سمت ساحل نمایی زیبا و دیدنی را به هنگام ورود به خانه ی الماسی برای میهمان خلق می کند.

تیم طراحی مسئول این پروژه، خانه ای را متصور شده بودند که در آن، آنچه که حذف شده است به اندازه همان چیزی که قرار داده شده است مهم و ضروری باشد.

این خانه ی یا بهتر بگوییم این ویلای مجلل و باور نکردنی طوری طراحی شده تا با نگاه به آن جوری تداعی بشود که انگار در هر دو وضعیت عمودی و افقی آزادانه از زیر زمین سر درآورده است.

این خانه بر فراز پایه بلندش طوری ساخته شده است که  اگر در آن حضور داشته باشید انگار خود را بر روی اقیانوس معلق می بینید که با نگاه به دیوارهای فلزاش زمانی را به هنگام حضور در کشتی توریستی برای شما خلق می کند که  این نما  یک نمای ۱۸۰ درجه دلپذیر از جنوب اقیانوس را به شما هدیه می دهد.

این خانه که به شکل الماس و توسط نرده های شیشه ای شفاف و چشم نواز ساخته شده،  یک طرح باز و دنج شامل یک نشیمن بزرگ و ناهار خوری، یک اتاق خواب و حمام و احاطه شده است  برای گذران یک آخر هفته هیجان انگیز  آرام بخش  برای تأمل در اقیانوس، یا یک جمع کوچک خودمانی و یا یک مهمانی خصوصی کافی است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : خواندنی ها
ارسال دیدگاه