×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» خواندنی ها » مجسمه عظیمی که از صدهزار چاقو ساخته شده (+عکس)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۲:۵۷

 کد خبر: 396486
 10 بازدید

مجسمه عظیمی که از صدهزار چاقو ساخته شده (+عکس)

برترین ها – یک مجسمه عظیم ۸ متری در انگلستان وجود دارد که از ۱۰۰ هزار چاقو ساخته شده است. علاوه بر این اعداد چشمگیر، این مجسمه یادبودی ساخته شده از یک وسیله ناخوشایند است تا یادآور قربانیان افزایش جرم و جنایت‌ها با چاقو در انگلستان باشد و در نهایت اذعان اینکه این یک مشکل […]

برترین ها – یک مجسمه عظیم ۸ متری در انگلستان وجود دارد که از ۱۰۰ هزار چاقو ساخته شده است. علاوه بر این اعداد چشمگیر، این مجسمه یادبودی ساخته شده از یک وسیله ناخوشایند است تا یادآور قربانیان افزایش جرم و جنایت‌ها با چاقو در انگلستان باشد و در نهایت اذعان اینکه این یک مشکل واقعی است.

خالق این اثر، آلفی رادلی، دو سال صرف طراحی و ساخت آن کرده که شامل چاقوهای اهدایی پلیس می‌شود که درواقع در جرایم خشونت آمیز سراسر انگلستان و ولز مورد استفاده قرار می‌گرفته اند.

باقی چاقو‌ها با کمک مرکز آهن آلات بریتانیا تهیه شده که برنامه عمومی «چاقویت را تحویل بده، یک زندگی را نجات بده» را ترتیب داده که در آن مردم چاقوهایشان را به طور ناشناس به این پروژه اهدا می‌کنند. آلفی علاوه بر اینکه باید همه چاقو‌ها را از مواد بیولوژیکی پاک کند، مجبور است آن‌ها را کند کند تا مطمئن شود دیگر تیز نیست و نمی‌تواند به کسی صدمه بزند.

 

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : خواندنی ها , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه