×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» ورزشی » موتکو: ایران یک تیم خوب آسیایی است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۹:۰۰

 کد خبر: 397583
 10 بازدید

موتکو: ایران یک تیم خوب آسیایی است

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های ملی فوتبال روسیه و ایران ۱۸ مهر ماه سال جاری دیدار دوستانه‌ای برابر هم در ورزشگاه شهر کازان، مرکز جمهوری تاتارستان برگزار می‌کند. کازان یکی از ۱۱ شهر میزبان جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه است که ورزشگاهش در جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه مورد استفاده رسمی قرار گرفت. در این میان ویتالی موتکو، معاون نخست‌وزیر […]

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های ملی فوتبال روسیه و ایران ۱۸ مهر ماه سال جاری دیدار دوستانه‌ای برابر هم در ورزشگاه شهر کازان، مرکز جمهوری تاتارستان برگزار می‌کند. کازان یکی از ۱۱ شهر میزبان جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه است که ورزشگاهش در جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه مورد استفاده رسمی قرار گرفت.

در این میان ویتالی موتکو، معاون نخست‌وزیر روسیه، رئیس فدراسیون فوتبال این کشور که ریاست کمیته سازماندهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ را نیز بر عهده دارد، درباره بازی با ایران در ورزشگاه شهر کازان به روزنامه ریانووستی گفت: برنامه ۲ بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال روسیه را اعلام کردیم که با ایران در کازان و برابر کره‌جنوبی در مسکو خواهد بود. ما بار دیگر ورزشگاه کازان را پس از جام‌ کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ در بازی با ایران مورد تست قرار می‌دهیم.

موتکو افزود: حریفان روسیه (ایران و کره‌جنوبی) تیم‌های بسیار خوب آسیایی هستند که بلیت صعود به جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه را دریافت کردند. به همین خاطر بازی با این‌ تیم‌ها برای ما بسیار مهم هستند. مرحله نهایی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال روسیه برای جام‌جهانی ۲۰۱۸ از بازی کره‌جنوبی و ایران آغاز می‌شود.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه