آزادسازی ۱۰۰۰ متر مربع اراضی زراعی ورامین از دست متصرفان

حسین تاجیک گفت: در اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ  کاربری اراضی کشاورزی، هزار متر مربع اراضی زراعی که تغییر کاربری داده شده بود با حضور نماینده دادستان قلع و قمع و به حالت اولیه اعاده شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت: عملیات تخریب یک فقره ساخت و ساز غیرمجاز در روستای قلعه خواجه بخش چوادآباد انجام گرفت.

وی ادامه داد: این مدیریت در راستای تامین امنیت غذایی مردم و حفظ و صیانت از عرصه های کشاورزی و باغی با متخلفین تغییر کاربری غیر مجاز زمین های کشاورزی به شدت برخورد می کند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین در پایان از تمامی مالکین زمین های کشاورزی خواست قبل از هرگونه تغییر کاربری جهت اخذ مشاوره و مجوزهای قانونی به این مدیریت و مراکز جهاد کشاورزی دهستان های حوزه خود مراجعه کنند.

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن