آغاز تورهای نوروزی “ری گردی” از 5 فروردین

به گزارش راگانیوز سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: به منظور معرفی ظرفیت های تاریخی و مذهبی شهرری، طبق روال هر سال، تورهای نیم روزه گردشگری از پنجم فروردین برپاست و شهروندان، زائران و مسافران نوروزی می توانند از این امکان گردشگری استفاده کنند.

صفوی با اشاره به اینکه این برنامه با مشارکت میراث فرهنگی و گردشگری شهرری اجرا می شود، افزود: لیدرهای تاریخ گو همراه با تورهای ری گردی هستند تا مطالب تاریخی و باستانی اماکن مورد بازدید به خوبی بازگو شود.

وی چشمه علی، برج طغرل، آتشکده ری، گنبد اینانج را از جمله اماکن تاریخی و حرم حضرت عبدالعظیم(ع) و ابن بابویه را از اماکن مذهبی شهرری برشمرد.

صفوی ادامه داد: توزیع بسته های فرهنگی شامل کتابچه های معرفی آثار تاریخی و نقشه های معرفی اماکن گردشگری شهرری به گردشگران ارائه می شود تا شناختشان از این شهر باستانی بیشتر شود.

وی به فعالیت ایستگاه های اطلاع رسانی در میادین نماز، ساعی و شهرری و همچنین پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) اشاره کرد و گفت: شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند علاوه بر مراجعه به ایستگاه های گردشگری می توانند با شماره های 33763166 و 33747090تماس بگیرند.

صفوی با اشاره به ویژه برنامه های نوروزی برای تکریم خانواده معظم شهدا، یادآور شد: تورهای رایگان ری گردی نیز برای این خانواده های معظم پیش بینی شده است که طبق برنامه زمان بندی شده اجرا می شود.

شهردار منطقه 20 یادآور شد: مدیریت شهری این منطقه در ایام نوروز در آماده باش است و با اجرای فعالیت های مختلف به شهروندان، زائران و مسافران نوروزی خدمات رسانی می کند.

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن