به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ، قربانی در این باره به خبرنگار ما گفت : روز گذشته کارگاه آموزشی انتخاب رشته تحصیلی در فرهنگسرای استاد شهریار برپا شد . مسئول آموزش شهروندی شهرداری باقرشهر افزود : با توجه به اینکه انتخاب رشته تحصیلی یکی از  مهمترین تصمیم […]

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ، قربانی در این باره به خبرنگار ما گفت : روز گذشته کارگاه آموزشی انتخاب رشته تحصیلی در فرهنگسرای استاد شهریار برپا شد .

مسئول آموزش شهروندی شهرداری باقرشهر افزود : با توجه به اینکه انتخاب رشته تحصیلی یکی از  مهمترین تصمیم سرنوشت ساز در مرحله تحصیل داشن آموزان می باشد لذا دانش آموزان و خانواده ها باید به امر انتخاب رشته بسیار اهمیت دهند .

وی در ادامه تصریح کرد : با توجه به اهمیت انتخاب رشته ، نکات انتخاب رشته تحصیلی برای دانش آموزان در فرهنگسرای استاد شهریار آموزش داده شد .

قربانی در پایان با اشاره به اینکه این کارگاه آموزشی به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری باقرشهر برپا شد ، گفت : در این جلسه ، دانش آموزان علایق خود را در خصوص رشته تحصیلی بازگو کردند و مشاوره هایی در این خصوص به هر کدام از آنان گفته شد تا بتوانند بهترین انتخاب رشته را داشته باشند .