اجرای طرح آرامش بهاری با هدف رشد و تعالی انسان/تلطیف قلبی و روحی مردم در ایام نوروز در جوار امامزادگان

حجت الاسلام و المسلمین خانی گفت: طرح آرامش بهاری که در امامزادگان سراسر کشور در حال اجراست مصادف با ایام نوروز و با برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی همراه است.

مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرری گفت: در این ایام تمامی هیئت امنا، خدام و مسئولان اجرایی برای خدمت رسانی بهتر در امامزادگان (ع) و بقاع متبرکه حضور دارند و پذیرایی و خوشامدگویی از میهمانان نوروزی و زائران صورت می‌گیرد.
وی افزود: کارهای فرهنگی و تبلیغی در خیمه‌های معرفت در حال اجراست و مبلغان اعزامی از قم که تخصص لازم در این حوزه را دارند، مشغول فعالیت هستند.
حجت الاسلام و المسلمین خانی اذعان داشت: مبلغان اعزامی در غرفه مشاوره خانواده، پاسخ به سوالات دینی و کار با کودک حضور یافته و در پایان به رسم یادبود هدیه‌ای به کودکان عزیز که در برنامه‌های فرهنگی مشارکت داشتند، تقدیم می‌گردد.
مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرری گفت: با نو شدن طبیعت، نیاز به تغییر و رشد در انسان‌ها نیز ایجاد می‌شود و چه مکانی بهتر از امامزادگان(ع) که این راز و نیاز و تلطیف معنوی و قلبی در آنجا صورت گیرد.
وی در پایان افزود: طرح آرامش بهاری در همین راستا و با هدف تعالی و رشد انسان از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه برنامه‌ریزی شده است و بحمدالله استقبال مردم گرانقدر و محبان اهل بیت (ع) از آن بسیار خوب بوده است.

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن