معاون فنی و عمران اداره آبفای پاکدشت گفت: با راه‌اندازی مدل دوم تصفیه‌خانه هفت تهران، 1000 مترمکعب آب به شهرستان‌های پاکدشت، قرچک و ورامین تخصیص می‌یابد.

فریبرز امیدی در حاشیه سفر وزیر نیرو به پاکدشت در گفت‌وگو با فارس با اشاره به تصفیه‌خانه هفت تهران اظهار کرد: این تصفیه‌خانه با ظرفیت مدل اول 2 هزار و 500 مترمکعب در ثانیه به بهره‌برداری رسید.

وی بیان کرد: این تصفیه‌خانه با آب‌رسانی خط 1800 برای تهران و خط 1000 با تخصیص 500 مترمکعب در ثانیه برای شهرستان‌های پاکدشت و قرچک به بهره‌برداری رسید.

معاون فنی و عمران اداره آبفای پاکدشت تصریح کرد: با راه‌اندازی مدل دوم که در حال اجراست 1000 مترمکعب آب به شهرستان‌های پاکدشت، قرچک و ورامین تخصیص می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: از عمده خصوصیات این پروژه تأمین آب شهرستان‌های پاکدشت و قرچک در حال حاضر است که در آینده مردم ورامین نیز از این آب بهره‌مند می‌شوند.

رضا اردکانیان وزیر نیرو به همراه هیأتی از تصفیه‌خانه 7 تهران بازدید کرد.

در این بازدید محمدحسین مقیمی استاندار تهران، محمد پرورش مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران، حمیدرضا جانباز مدیر شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، هادی تمهیدی فرماندار، محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس اردکانیان را  همراهی می‌کردند.