استاندار تهران امروز- دوشنبه – به شهرری سفر کرد و در بدو ورود با حضور در گلزا شهدای گمنام، به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد

به گزارش راگانیوز؛محمدحسین مقیمی به همراه جمعی از معاونان و مدیران استانداری به منظور بررسی وضعیت شهرستان و شرکت در جلسات کاری، وارد شهرستان ری شد.

وی در ابتدای ورود با حضور در گلزار شهدای گمنام فرهنگسرای ولاء به مقام شهدا ادای احترام کرد.
استاندار تهران سپس به زیارت حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، حضرت حمزه ابن موسی الکاظم (ع) و حضرت طاهر بن زین العابدین(ع) مشرف شد.
حضور در کمیته برنامه ریزی شهرستان در قالب چهار کارگروه آمایش سرزمین و آمار، محیط زیست، کارگروه فرهنگی، اجتماعی بهداشت و درمان، کارگروه حوزه اقتصادی اشتغال سرمایه گذاری و گردشگری، کارگروه عمرانی، زیربنایی و شهرسازی، توسعه روستایی و عشایری، دیدار مردمی با شهروندان ری، دیدار با نخبگان و فعالان سیاسی و اجتماعی و حضور در جمع اعضای شوراهای شهرستان ری از جمله برنامه های سفر یک روزه استاندار تهران به این شهرستان است.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از 860 هزار نفر از مهمترین شهرستان مذهبی و سیاسی استان تهران است که دارای چهار شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.

ایرنا