مسئول برگزاری نماز عید فطر با اعلام این خبر گفت : نماز عید فطر به اقامه آیت الله سید احمد موسوی امام جمعه باقرشهر ساعت ۷:۳۰ صبح در استادیوم ایثارگران مجموعه عطر سیب برگزار می شود .

 

به گزارش راگانیوز ؛ مسئول برگزاری نماز عید فطر با اعلام این خبر گفت : نماز عید فطر به اقامه آیت الله سید احمد موسوی امام جمعه باقرشهر ساعت ۷:۳۰ صبح در استادیوم ایثارگران مجموعه عطر سیب برگزار می شود .

اکبر اسدی در ادامه اظهار داشت : طبق جلساتی که در گذشته برگزار کرده ایم وظایف دستگاه های متولی و نیروهای اجرایی به تفکیک مشخص شده و تدابیر خوبی برای آن روز اندیشیده ایم ، لذا امیدواریم نماز عید فطر به بهترین نحو ممکن برپا شود .

وی با اشاره به اینکه در سال های گذشته شاهد حضور گسترده مردم شریف باقرشهر در نماز عید فطر بوده ایم ، تصریح کرد : امسال نیز پیش بینی می شود که نماز عید فطر نیز با حضور خیل گسترده ای بالغ بر 20 هزار نفر از نمازگزاران برگزار شود .

اسدی در ادامه گفت: وسلیه ایاب و ذهاب برای رفت و آمد شهروندان تدارک دیده ایم و اتوبوس های شرکت واحد از خیابان ۳۰متری امام خمینی(ره) و خیابان ۲۲بهمن در صبح روز عید سعید فطر آماده ارائه خدمات رایگان به نمازگاران خواهند بود.

مسئول برگزاری نماز عید فطر افزود : درب های استادیوم ایثارگران از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح به روی مردم باز خواهد بود لذا از همه نمازگزارن عزیز خواهشمندیم حتی الامکان تا ساعت ۷صبح در محل برگزاری نماز عید حضور بهم رسانند، زیرا نماز پرفضیلت عید سعید فطر دقیقا راس ساعت 30/7 دقیقه صبح آغاز خواهد شد .

وی  در پایان ضمن دعوت از مردم خداجو و مومن باقرشهر برای شرکت در این نماز باشکوه ، گفت : مردم با حضور گسترده و پر شور خود در نماز عید فطر  بار دیگر وحدت و همبستگی مسلمانان را به جهانیان اعلام می کنند .