امام جمعه جدید حسن آباد فشافویه تعیین شد

رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان تهران، از انتصاب حجت الاسلام «محمد تقی صرفی پور» بعنوان امام جمعه جدید شهرستان حسن آباد فشافویه خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین سید «صالح یاسینی» روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از سوی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه سراسر کشور، حجت الاسلام صرفی پور امام جمعه پیشین شهرستان لاهیجان، به سمت امام جمعه جدید شهرستان حسن آباد فشافویه انتخاب شد.

وی افزود: جمعه 29 فروردین ماه با حضور معاون شورای سیاست گذاری ائمه جمعه سراسر کشور و مسوولان محلی، امام جمعه جدید به مردم حسن آباد معرفی و به صورت رسمی امامت جمعه این شهرستان را به عهده خواهد گرفت.

به گفته وی آئین استقبال از امام جمعه جدید و همچنین تجلیل از خدمات ارزنده حجت الاسلام والمسلمین ˈرحیم علی بخشی نهاوندیˈ امام جمعه پیشین شهرستان حسن آباد با حضور مردم متدین این شهر قبل از اقامه نماز جمعه این هفته برگزار می شود.

همچنین گفته می شود: سمت امامت جمعه شهرستان دلیجان نیز از سوی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه به حجت الاسلام نهاوندی پیشنهاد شده است.

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن