امنیت مراسم ارتحال امام (ره) با 20 هزار پلیس تامین می شود

سردار حسین رحیمی عصر چهارشنبه در حاشیه جلسه ستاد هماهنگی و امنیتی بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام راحل در حرم مطهر اظهار کرد: نیروی انتظامی با هماهنگی همه دستگاه ها برنامه ریزی جامعی در بحث های امنیتی و ترافیکی حرم مطهر امام خمینی(ره) پیش بینی کرده است.
وی تصریح کرد: پلیس تهران، قرارگاه روح الله را در کلانتری 171 شهید مصطفی خمینی(ره) فعال کرده است و از یک هفته پیش پلیس پیشگیری و امنیت نیز برنامه های خود را آغاز کرده اند.
وی ادامه داد: علاوه بر فعالیت قرارگاه روح اله، یگان امداد نیز با 2 تیپ وظیفه خدمات رسانی به زائران را برعهده دارند.
سردار رحیمی با بیان اینکه پایگاه های پلیس اطلاعات و امنیت نیز در مکان های مورد نظر مستقر شده اند، گفت: جلسه ای با پلیس استان های همجوار نیز برای هماهنگی های لازم و برقراری امنیت بیشتر برگزار شده است.
وی افزود: راه اندازی پارکینگ های اطراف حرم از دغدغه های ما محسوب می شود که خوشبختانه هماهنگی های لازم در این مورد انجام شده است و تا زمان مراسم ارتحال امام (ره) این مشکل نیز حل خواهد شد.
وی اضافه کرد: نیروی پلیس راهور با استقرار در اطراف حرم و محل برگزاری مراسم وظیفه تسهیل ترافیک و برقراری امنیت مراسم را تا پایان آن بر عهده دارند.
وی گفت: پایگاه های مختلف یک روز قبل از برگزاری مراسم فعال خواهند بود و آمادگی این را داریم تا این مراسم را با امنیت کامل برگزار کنیم.
جلسه ستاد هماهنگی و امنیتی بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام راحل عصر چهارشنبه با حضور نهادهای امنیتی و انتظامی در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن