اولین جشنواره ورزش های رزمی اتباع خارجی در باقر شهر برگزار شد

به گزارش راگانیوز ، مدیر کل اموراتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور عصر سه شنبه در این مراسم گفت: این جشنواره که با حضور 120 ورزشکار که بیشتر تبعه کشورافغانستان هستند با هدف یکپارچه سازی و وحدت اتباع و مهاجرین خارجی برگزار می شود و سعی داریم با ارایه این وحدت رویه به سایر استان های دیگر موجب یکپارچگی اتباع و مهاجرین شویم.
احمد محمدی‌فر تصریح کرد: این جشنواره با هدف استعدادیابی، شناسایی افراد مستعد در رشته‌های ورزشی مختلف، دانش‌افزایی، مشارکت در فرهنگ عمومی و توسعه ورزش همگانی است.
در پایان این مراسم از 15 ورزشکار پیشکسوت اتباع و مهاجرین خارجی نیز تقدیر شد.
محمدی فر مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، سراج رییس هیات ورزش های رزمی، شهردار باقرشهر و جمعی از مسئولان اجرایی شهررستان ری در این جششنواره حضور داشتند.

 

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن