بازگشتی برای نابغه فرنگی در کار است؟

در سال های ۲۰۰۵، ۲۰۰۶، ۲۰۰۷، ۲۰۰۹، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ نابغه ایرانی توانست مدال طلای قهرمانی جهان را در کارنامه خود ثبت کند و با مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ افتخارات او تکمیل شد تا بالاتر از بزرگانی چون عبدالله موحد و جهان پهلوان غلامرضا تختی به عنوان پرافتخارترین کشتی گیر تاریخ ایران خودش را مطرح کند.
سوریان که در طول عمر قهرمانی اش به جز مدال طلا،‌ هیچ مدال دیگری کسب نکرد و فقط روی سکوی قهرمانی رفت، در سال ۲۰۱۶ پایان تلخی در المپیک داشت و نتوانست به مدال برسد.
او اخیرا در گفت و گویی از احتمال بازگشت خود به تشک کشتی خبر داده بود و باید دید در ۳۲ سالگی چه تصمیمی برای آینده اش خواهد گرفت.
البته ناکامی مهرداد مردانی در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ و نرسیدن او به مدال طلا باعث شد بیشتر جای بزرگانی چون حمید سوریان در تیم ملی کشتی فرنگی حس شود و از اینجا به بعد همه چیز به خود نابغه کشتی ایران بستگی خواهد داشت.

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن