پیرو برخی ابهامات در خصوص هزینه پروژه دور برگردان تقاطع خیابان شهید فیروزی با دستور شهردار باقرشهر هزینه این پروژه تا کنون مبلغ 130 میلیون تومان اعلام شد .

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ، با توجه به اعلام اعتبار 500 میلیون تومانی اجرای پروژه دوربرگردان تقاطع خیابان شهید فیروزی و خیابان شهید رجایی و مشکلات و همچنین ابهامات موجود در اعتباراین پروژه  با دستور شهردار مبلغ دقیق هزینه های انجام شده مشخص شد .

این پروژه که در گذشته با اعتبار تقریبی  500 میلیون تومان  قرار داد آن منعقد و طرح برنامه ریزی شده بود  به علت مشکلات موجود و نارضایتی برخی از شهروندان مجاور محل پروژه طی مکاتبات شورای شهر و برنامه ریزی مجدد در حجم کوچکتری انجام گرفت به صورتی که در طرح اولیه این پروژه لاین های تند رو ،کند رو طراحی شده و اجرای طرح به صورتی بوده  که تریلی ها هم بتوانند از این دور برگردان استفاده کنند که طی طرح دوم این پروژه در مقیاس کوچکتری اجرا شد و تا کنون نزدیک به 130 میلیون تومان برای این پروژه هزینه شده که شامل عقب نشینی محور ،عملیات عمرانی، جدول گذاری و نصب چراغ راهنمایی و رانندگی و …. می باشد.