تاکید شهردار قیامدشت بر بودجه بندی مناسب برنامه های مدیریت شهری در سال آینده

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قیامدشت، آقای حسین ترکاشوند صبح امروز در جلسه کارگروه بررسی بودجه پیشنهادی سال 1397 این شهر با اشاره به نوپابودن شهرداری قیامدشت گفت: ساختار تشکیلاتی شهرداری قیامدشت که پس از سالها انتظار و با پیگیری مسولین شهرستان ایجاد شده است، بایستی به سرعت ایجاد گردد تا شهروندان بتوانند در کمترین زمان، نیازهای خود را برطرف نمایند.
وی با تاکید بر لزوم بهسازی و زیباسازی معابر شهری و محلات قیامدشت افزود: کار مطالعاتی برخی از برنامه های مدیریت شهری اغاز گردیده که انشاله پس از اجرایی شدن انها،شهروندان بزودی از این اقدامات برخوردار خواهند شد.
به گفته شهردار قیامدشت،استقرار سامانه جامع شهرسازی،نصب المان و زیباسازی معابر،نصب علایم و تابلوهای ترافیکی،پلاک کوبی منازل،احداث بلوار و ایجاد روشنایی در معابر،توسعه و بهبود فضای سبز،ارتقا سطح مبلمان شهری،شناسایی بافت فرسوده ، بهبود وضعیت ترافیکی و گرافیک محیطی از جمله این برنامه هاست.
شایان ذکر است در این جلسه، مدیران واحدهای مختلف شهرداری قیامدشت به ارایه برنامه ها و دیدگاههای خود در حوزه تحت مسولیت خود پرداختند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن