ترسیم نقاشی دیواری شهید آتش نشان منطقه 20

به گزارش راگانیوز سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: به دنبال درخواست خانواده شهید آتش نشان رضا شفیعی، ترسیم تصویر این شهید بزرگوار بر دو نقطه از محدوده میدان اول دولت آباد در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت و این مهم در آستانه سالروز حادثه پلاسکو انجام شد.

صفوی افزود: شهیدان آتش نشان رضا شفیعی و رضا نظری در حادثه پلاسکو به مقام رفیع شهادت نائل شدند که تصاویر هر دو شهید در محوطه داخلی ایستگاه آتش نشانی دولت آباد نیز ترسیم شده است.

وی با اشاره به اینکه جایگاه و اجر خانواده های شهید بابت صبری که متحمل می شوند، بسیار والاست افزود: پیشرفت و سربلندی کشورمان مرهون ایثارگری شهدا و خانواده های آنهاست از این رو تجلیل از رشادت، ایثار و از خودگذشتگی شهدا و خانواده های آنها همواره از اولویت های مدیریت شهری منطقه 20 بوده است.

شهردار منطقه 20 یادآور شد: دیدار و دلجویی با خانواده های معظم شهدا، تجلیل از خانواده های معظم ایثارگر و شهید، غبارروبی مزار شهدا از جمله برنامه های مستمر مدیریت شهری این منطقه است که با مشارکت بنیاد شهید شهرری و با هدف گسترش فرهنگ ایثار و شهادت به اجرا می رسد.

 

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن