توقع مردم برخورد قاطعانه با مفسدان اقتصادی است

به گزارش راگانیوز، حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرری در حرم عبدالعظیم الحسنی(ع) اظهار کرد: 40 سال پیش ملت ایران انقلاب کردند که ریشه سلاطین را بخشکانند، حال سلطان های ارز و سکه در بازار کشور جولان می دهند.
وی تصریح کرد: هم اکنون سلاطین سکه و ارز بازار گرمی می کنند، شک نکنید که ملت ایران این جرثومه های فساد را نیز از بین خواهند برد.
وی افزود: همکاری سه قوه در برخورد با عوامل فساد همیشگی و جدی باشد و در این راه از هیچ تلاشی کوتاهی نکنند.
حجت الاسلام ابراهیمی در ادامه به 25 شوال سالروز شهادت ششمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) اشاره کرد و گفت: ایشان با تربیت چهارهزار شاگرد نقش مهمی در ترویج شیعه و برجسته کردن مکتب مهدویت ایفا کردند.
وی تصریح کرد: جوانان ما باید از مرجعیت علمی امام صادق (ع) درس گیرند و در تمامی مراحل زندگی خود به کار برند.
وی به 20 تیر سالروز حمله رضاخان به مسجد گوهرشاد نیز اشاره کرد و گفت: این حمله دهن کجی به ارزش های اسلامی بود و اگر کسی ذره ای انسانیت در وجودش باشد از رضاخان دفاع نمی کند چرا که تاریخ ظلم های این مستکبران را از یاد نخواهد برد.
وی عنوان کرد: هم اکنون بانوان ما به خاطر شهدای گوهرشاد وارد صحنه شوند و مردان نیز در برابر بی حجابی بی تفاوت نباشند.

ایرنا

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن