تیم کاراته شهرکهریزک نایب قهرمان مسابقات استانی شد

به گزارش  راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کهریزک، سعید رافضی با اعلام این خبر گفت: تیم کاراته کیوکشین کهریزک با ادغام دوتیم تربیت بدنی شهرداری و اداره ورزش و جوانان در مسابقات استانی کیوکشین اروپا ifkمردان که به میزبانی شهرداری کهریزک برگزار شد به مقام نایب قهرمانی دست یافت.
مسئول واحد سلامت و ورزش های همگانی شهرداری کهریزک افزود: در این مسابقات استانی که در مجموعه ورزشی تختی شهرداری برگزار شد تیم کاراته کیوکشین شهر کهریزک با کسب ۶ مدال طلا، ۵ مدال نقره و ۱۱ مدال برنز  بر سکوی دوم مسابقات ایستاد.
وی در ادامه از زحمات شیهان عرب براقی و شیهان یحیایی که در موفقیت این تیم و افتخارآفرینی آن تاثیر گذار بوده است، قدردانی کرد و گفت: تیم کاراته شهر کهریزک یکی از تیم های برتر استان محسوب می شود که همواره در مسابقات شهرستانی، استانی و کشوری افتخارآفرین بوده است.
سعید رافضی در پایان از زحمات و تلاش زهرا دولو؛ رییس هیئت کاراته شهرکهریزک جهت برپایی مسابقات و آموزش و تمرین کاراته کاران شهر نیر تقدیر بعمل آورد.
برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن