مراسم جشن عبادت 400 نفر از دانش آموزان دختر پایه سوم ابتدایی منطقه 7 آموزش و پرورش شهر تهران در حرم عبدالعظیم(ع) برگزار شد.

به گزارش راگانیوز ؛  این مراسم روزشنبه با تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغاز و سپس برنامه جشن عبادت با سخنرانی، بیان احکام و نمازجماعت باشکوه دانش‌آموزان در مصلای حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) ادامه یافت .

معاون پرورشی آموزش و پرورش منطقه هفت تهران در حاشیه این مراسم معنوی به خبرنگار ایرنا گفت: یک هزار و 400 نفر از دانش آموزان پایه سوم ابتدایی منطقه هفت آموزش و پرورش بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در2روزآینده برای مراسم جشن تکلیف به حرم عبدالعظیم(ع) می آیند.
منیژه برقی با بیان اینکه امروز 400 نفر از دانش آموزان منطقه هفت آموزش و پرورش شهر تهران در جشن تکلیف شرکت کرده اند افزود: طی روزهای یکشنبه و دوشنبه 2 گروه دیگر از دانش آموزان نیز برای شرکت در جشن تکلیفشان به حرم عبدالعظیم(ع) خواهند آمد.
وی با بیان اینکه آموزش و پروش منطقه هفت تهران امسال برای اولین بار دانش آموزان را برای شرکت در جشن تکلیف به حرم عبدالعظیم(ع) آورده است اظهار داشت: برگزاری جشن تکلیف و خواندن اولین نماز دانش آموزان پایه سوم ابتدایی در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) و بهره گیری دانش آموزان از فضای معنوی کربلای ایران می تواند تاثیر زیادی در نهادینه کردن انجام احکام الهی در دانش آموزان داشته باشد.

ایرنا