مردم ولایتمدار و انقلابی شهرری همزمان با سالروز جهانی قدس، قبله اول مسلمین در گرمای بالای ۴۰ درجه با زبانی روزه به خیابان‌ها آمدند تا در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به دشمنان بفهمانند که تحریم و تهدید بر اراده آنان اثری نخواهد داشت.

به گزارش راگانیوز، مردم ولایتمدار و انقلابی شهرری همزمان با سالروز جهانی قدس، قبله اول مسلمین در گرمای بالای 40 درجه با زبانی روزه به خیابان‌ها آمدند تا در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به دشمنان بفهمانند که تحریم و تهدید بر اراده آنان اثری نخواهد داشت.

گفتنی است در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم بار دیگر جلوه وحدت و انسجام امت اسلام در برابر استکبار را به نمایش گذاشتند و با در دست داشتن پلاکاردهایی که بر روی آن مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نوشته شده بود فریاد حمایت از مردم فلسطین و نابودی صهیونیسم غاصب را  سر دادند.

گفتنی است در شهرری قبله تهران مسیرهای چنگانه اصلی منتهی به مصلی بزرگ آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) شاهد حضور مردمی بود که نشان دادند همیشه پای آرمان های بلند امام راحل و رهبر معظم انقلاب ایستاده اند.

همچنین لازم به ذکر است پس از اقامه نماز جمعه نمازگزاران در راه بازگشت شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر دادند و با محکوم کردن انتقال سفارت آمریکا از تلاویو به بیت المقدس حمایت خود را از انتفاضه مردم مظلوم فلسطین که با عنوان «بازگشت» نام گرفته، اعلام کردند.

رسا