تیم سازه‌های ماکارونی آموزشکده سما اسلامشهر با کسب دو رتبه اول در مسابقات دانشگاه خواجه نصیر و دانشگاه تنکابن خوش درخشید.

به گزارش راگانیوز، در مسابقات کشوری سازه‌های ماکارونی که در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با حضور بیش از 65 تیم دانشجویی از تیم‌های برتر کشور و در روزهای 20 و 21 اردیبهشت برگزار شد تیم پژوهشی سازه‌های ماکارونی آموزشکده سما اسلامشهر موفق به کسب مقام اول گرایش سازه‌های راندمانی شد.

در مسابقات کشوری سازه‌های ماکارونی دانشگاه تنکابن هم که با حضور30 تیم دانشجویی از سراسر کشور در قالب 76 سازه در تاریخ 24، 25 و 26 اردیبهشت برگزار شد نیز این تیم مقام نخست را در هر دو گرایش سازه راندمانی و سنگین کسب کرد.

آموزشکده سما اسلامشهر با استعانت از پروردگار حمایت از تیم‌های پژوهشی را سرلوحه کارخود قرار داده و با بهره‌گیری از توان و تخصص بالای کادر پژوهشی و دانشجویی خود در کنار برنامه ریزی‌های مدون و مطلوب در راستای جذب استعدادها و شکوفایی توانمندی‌ها گام‌های موثری برداشته است.

آرش عبداللهی، محسن عیوضی، مهدی لطفی، امین سیفی و امیر حسین حسومی اعضای تیم سازه‌های ماکارونی آموزشکده سما اسلامشهر را در این دوره از مسابقات تشکیل دادند.