آستان مقدس امام خمینی(ره) در آستانه ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی ایران با صدور بیانیه ای ضمن تبریک سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران از ملت شریف ایران برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت به عمل آورد.

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی آستان مقدس امام خمینی(ره)، در این بیانیه آمده است: چهار دهه از پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی ایران می گذرد و امروز روزی است که ملت شریف ایران باز هم در عرصه حضور پیدا می کنند تا به قدرت طلبان و دشمنان ایران اسلامی ثابت کنند که در راه استقلال و آزادی کشورشان ثابت قدم مانده اند و از ولایت،دین و راه امام راحل حمایت می کنند.
این بیانیه می افزاید: ملت ایران همچنان مقاوم با هوشیاری با همبستگی و با اتکال به خداوند در یوم الله 22 بهمن سرمایه بزرگ شان را به رخ جهانیان خواهند کشید و برای دستیابی به آینده ای روشن نیاز است تا بار دیگر در عرصه اجتماعی سربلند حضور یابند. تا خصومت ها و کینه ورزی شیاطین بزرگ را نابود کرده و مکر دشمنان را با بصیرت از بین ببرند و نام سرزمین اسلامی را سربلند کنند.
این بیانیه اضافه کرد: روابط عمومی آستان مقدس حضرت امام خمینی(س) از ملت شریف ایران دعوت می کند همانند گذشته با حضور پرشور و وحدت آفرین خود جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن پیمان با امام راحل و رهبری را مستحکم تر کنند.