رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر مردم را به حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند .

به گزارش راگانیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛ رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر مردم را به حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند .

در این متن آمده است :

22 بهمن ماه سی و نهمین سال پیروزی انقلاب و رهایی ملت بزرگوار ایران از ظلم و ستم حکومت‌های شاهنشاهی و طاغوتی و استقلال ایران است که بدون شک مردم دین دار و همیشه در صحنه و انقلابی باقرشهر همچون سال‌های گذشته همگام با ملت قهرمان ایران اسلامی در روز یوم الله 22 بهمن امسال نیز همچون موج خروشان در دفاع از آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب در راهپیمایی این روز شرکت خواهند کرد.

راهپیمایی بزرگ 22 بهمن فرصتی است تا مردم شریف و فهیم ایران با تاسی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با حضور پرشور و گسترده در صحنه، توطئه های دشمنان قسم خورده انقلاب را خنثی ساخته و  نشان دهند که با انقلاب اسلامی، امام راحل و مقام معظم رهبری یک ارتباط ناگسستنی دارند و تهدیدات دنیای استکبار خللی در عزم و اراده این ملت وارد نخواهد ساخت.

بدینوسیله از مردم شریف باقرشهر دعوت می نماییم تا با حضور انقلابی و حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر عظمت و شکوه این انقلاب را به همه جهانیان ثابت کنند و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب را به نمایش بگذارند.