دفتر آستان قدس رضوی در قرچک افتتاح شد

به گزارش راگانیوز ،  طی مراسمی دفتر  آستان قدس رضوی در قرچک با حضور جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان تهران در این مراسم طی سخنانی با بیان این که در سراسر استان تهران سهمیه احداث یک فرهنگسرای رضوی تعیین شده است، گفت: با یاری خداوند و مددجویی از حضرت رضا(ع) توانستیم این دفتر نمایندگی را در این شهرستان افتتاح کنیم.

پرویز سروری در ادامه با اشاره به اینکه این آستان پل ارتباطی میان توانمندان و نیازمندان است گفت: همه مردم باید امکان خدمت دهی و خدمت گیری از آستان امام رضا(ع) را داشته باشند چنانچه تا کنون توانسته‌ایم امکان تشرف ۴۰۰۰ نفر از مردم استان تهران را به حرم مطهر امام رضا (ع) را فراهم کنیم.

وی بیان داشت: اقدامات بسیار موثری جهت یاری رسانی به نیازمندان صورت گرفته و در این راستا نباید کسی در کشور ما باشد، که به دلیل نداشتن پول به پابوس امام رضا(ع) مشرف نشده باشد.

امام جمعه قرچک نیز در این مراسم طی سخنانی گفت: با توجه به اینکه فرصت زیارت امام هشتم برای بسیاری از مردم و به خصوص نیازمندان فراهم نبوده است افتتاح این دفتر در شهرستان قرچک فرصت مغتنمی برای مردم محسوب می شود.

حجت الاسلام اسماعیلی در ادامه با بیان اینکه این نهاد ماهیت مردمی دارد و مردم داوطلبانه و افتخاری در آن فعالیت می‌کنند گفت: هیچ سنتی پسندیده تر از این نیست که توانمندان جامعه به فکر نیازمندان باشند و برای رفاه نسبی و برآورده کردن نیازهای هم‌نوعان خود قدم بردارند. امیدواریم با افتتاح و راه اندازی این مکان روز به روز به تعداد افراد خیر جامعه افزوده شود و شاهد این باشیم که نیازمندان نیز از رفاه برخوردار شده اند.

مهر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن