دوره جریان شناسی نحله های انحرافی در شهرری برگزار شد

وی افزود: نظام شیعی ایران همواره مورد تهاجم غرب و استعمار قرار داشته و آن ها سعی داشتند، از طرق گوناگون به شیعه علوی ضربه وارد کنند، این اقدامات در دوران صفویه شدت گرفت، اما روحانیون همواره با شیوع این افکار منحرف مبارزه کردند، ولی دشمنان هرگز از ضربه زدن به تفکر شیعی نا امید نشده و دست بر نداشتند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری با بیان این که نحله های کمونیسم، بهائیت، لائیک، لژفرماسیون، طرفداران غرب، حزب توده، حزب خلق و از این قبیل، گوشه ای از تلاش استعمار برای به انحراف کشاندن اعتقادات مردم است.

کنگرلو افزود: از این رو باید همه، به ویژه روحانیون و کارشناسان مذهبی هوشیار بوده و در برابر این انحرافات بایستند و این دوره های ضمن خدمت در جهت آگاه سازی و جریان شناسی و ارتقاء سطح دانش برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین علی کنگرلو، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دوره آموزش ضمن خدمت با موضوع پرسش و پاسخ اعتقادی با گرایش جریان شناسی نحله های انحرافی با همکاری فرمانداری ویژه شهرستان ری و اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان و با حضور کارشناسان دستگاه های اجرایی و شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان ری برگزار شد.

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن