دیدار صمیمانه شهردار باقرشهر با مدیرعامل جدیدسازمان بهشت زهرا(س)

به گزارش  راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر در این دیدار صمیمانه شهردار باقرشهر ضمن عرض تبریک به مناسبت انتصاب دکتر سعید خال به سمت مدیرعامل جدید سازمان بهشت زهرا (س) گفت: مدیرانی که از بدنه خود سازمان انتخاب می شوند قطعاً مدیران موفقی هستند زیرا با تمامی نقاط قوت و ضعف سازمان آشنایی کامل دارند و همین شناخت موجب پیشرفت ومدیریت بهتر آنها می گردد.
ناصری پور سازمان بهشت زهرا را سازمان بزرگ و تاثیرگذار در منطقه سرزمینی شهر باقرشهر دانست و افزود: امیدواریم  با تعاملات سازنده و همکاری های لازم بین سازمان بهشت زهرا و شهرداری باقرشهر بتوانیم مشکلات موجود را به حداقل رسانده و زمینه خدمات خوب به شهروندان را فراهم سازیم.
در ادامه این دیدار دکتر سعید خال مدیرعامل جدید سازمان بهشت زهرا(س) ضمن تقدیر و تشکر از حضور شهردار باقرشهر به ارائه گزارشی از شیوه خدمات رسانی در این سازمان پرداخت .
وی افراد شاغل در این سازمان را افرادی پاک و زحمت کش دانست و افزود: بیشتر کارکنان این سازمان از شهروندان باقرشهر و روستاهای اطراف هستند و همین موضوع برای بنده بسیار مسرت بخش است
وی در پایان گفت که با همکاری شهرداری و سایر مسئولین منطقه ان‌شاءالله می‌توانیم گام‌های موثرتری در جهت عمران وآبادانی میهن عزیزمان برداریم.

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن