دیدار فرماندار ویژه شهرستان ری با مسئولین حوزه قضایی بخش کهریزک

به گزارش راگانیوز ؛ بمناسبت هفته قوه قضائیه و همچنین سالروز شهادت آیت الله بهشتی، هدایت الله جمالی پورمعاون استاندارتهران و فرماندار ویژه شهرستان ری بهمراه حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه باقرشهر، موسوی معاون فنی و عمرانی فرمانداری و توکلی کِجانی بخشدار کهریزک با حضور در دادگستری بخش کهریزک با حجت الاسلام والمسلمین عباسی رئیس حوزه قضایی و قضات دادگستری بخش کهریزک دیدار و گفتگونمودند.

در این دیدار جمالی پورمعاون استاندارتهران و فرماندار ویژه شهرستان ری ضمن یاد و خاطره شهید آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یارانش و تبریک هفته قوه قضائیه، از تلاش های حوزه قضایی بخش کهریزک و همراهی و تعامل خوب با مجموعه های دولتی در حل مشکلات قدردانی نمودند.
جمالی پور در ادامه با اشاره به مشکلات موجود در سطح کشور و نیز فشارهای خارجی اظهار داشت:همه ی بخش های حاکمیت بایستی بصورت متحد برای حل مشکلات مردم تلاش کنند.
معاون استاندارتهران و فرماندار ویژه شهرستان ری همچنین خاطر نشان کرد: تحقق هدف مشترک مسئولان و توسعه ی کشور در بخش های مختلف نیازمند مشارکت همه ی اجزاء جامعه است و همه مسئولان باید در مسیر حل مشکلات، سرمایه های اجتماعی نظام یعنی مردم را بیش از پیش تلاش نمایند
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن