رفت و روب شهرستان ثلاث باباجانی از امروز آغاز شد/ تعبیه 44 چشمه سرویس بهداشتی برای زلزله زدگان

 

به گزارش راگانیوز، سید احمد صفوی شهردار منطقه 20 که پس از تعیین این منطقه به عنوان منطقه معین در شهرستان ثلاث باباجانی استان کرمانشاه مستقراست، در جریان نظارت های مستقیم و میدانی گفت: با استقرار 96 نفر از عوامل اجرایی امورشهری مدیریت شهری منطقه 20 به همراه تجهیزات و ماشین آلات رفت و روب شهری در محل، عملیات نظافت و پاکسازی فضای عمومی شهراز امروزآغاز شده است.

صفوی با اشاره به اینکه از زمان وقوع زلزله زباله ها جمع آوری نشده بود و این حجم از زباله مشکلات جدی بهداشتی و زیست محیطی برای شهروندان این شهرستان ایجاد می کرد، افزود: برای تسریع در امر نظافت و پاکسازی، 22 دستگاه کامیون، خاور، واترجت، باب کت و تانکرنیز همراه تیم مدیریت شهری منطقه 20 اعزام و عملیاتی شده اند.

وی تغییر فضای بصری شهر به روزهای قبل از حادثه را موجب آرامش آسیب دیدگان برشمرد و ادامه داد: 200 مخزن 1100 لیتری، 30 باکس 120 لیتری، 2 خاور جارو و تجهیرات فردی رفت و روب از تجهیزاتی است که تاکنون در شهرستان ثلاث باباجانی تخلیه شده است و در صورت لزوم اضافه خواهد شد.

صفوی به لزوم توسعه فضاهای بهداشتی برای آسیب دیدگان زلزله اشاره کرد و گفت: 44 چشمه سرویس بهداشتی در محل تعبیه شده است تا مورد استفاده آسیب دیدگان قرار گیرد.

شهردار منطقه 20 یادآور شد: عوامل اجرایی اعزامی به شهرستان ثلاث باباجانی داوطلبانه و با نیت خیرخواهانه در این ماموریت شرکت کرده اند و در صورت تداوم فعالیت ها، همچنان نیروهای داوطلب برای جایگزینی در منطقه 20 اعلام آمادگی کرده اند.

گزارش تصویری

رفت و روب شهرستان ثلاث باباجانی توسط شهرداری منطقه 20

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن