رهاسازی سگ های ولگرد شهرهای اطراف در باقرشهر

به گزارش راگانیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ، جلسه مسوولان اجرایی شهرداری باقرشهر در دفتر معاونت خدمات شهری شهرداری باقرشهر برگزار شد .

در این جلسه معاون خدمات شهری شهرداری باقرشهراز اجرای طرح چند مرحله ای طعمه گذاری  حیوانات موزی سطح شهر خبر داد و اظهار داشت : طرح طعمه گذاری حیوانات موزی سطح شهر طی چند مرحله در حال اجرا است و شهروندان می توانند در هر منطقه ای که احساس میکنند این طرح باید تشدید شود به شهرداری اطلاع دهند تا اقدامات لازم صورت گیرد .

رستمی گفت : طرح زنده گیری سگ های ولگرد به صورت شبانه روزی در حال اجرا است اما متاسفانه به علت بیابان های گسترده اطراف تعداد این سگ ها هر روز بیشتر می شود و بعضا مشاهده شده که از شهرهای اطراف افرادی که طرح زنده گیری سگ های ولگرد را انجام می دهند آنها را در کمربندی های باقرشهر یا بیابان های اطراف آزاد می کنند که متاسفانه تا کنون گزارش های زیادی در این رابطه به دست ما رسیده است اما نتوانستیم کسی را در این زمینه  دستگیر کنیم و به مراجع قضایی معرفی کنیم .

وی گفت : در این رابطه با برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی با نیروهای انتظامی گشت های شبانه روزی انضباط شهری ما در حال بررسی و پیگیری این موضوع هستند تا این متخلفین را شناسایی کنند

رستمی گفت : طرح جمع آوری سگ های ولگرد سطح شهر با قوت در حال انجام است و ان شا الله با برنامه ریزی با مدیران مربوطه اقداماتی هم برای حریم شهر باقرشهر در نظر گرفته می شود تا شاهد حضور سگ های ولگرد از حریم در شهر باقرشهر نباشیم .

وی از شهروندان خواست  تا در صورت مشاهده آزاد سازی سگ های ولگرد توسط خودروها شماره پلاک آنها را برداشته و شهرداری را در برخورد با این افراد یاری دهند .

لازم به ذکر است ؛ هرشب داخل شهر از وجود سگهای ولگرد بطور کامل پاکسازی می شود اما روزها از اطراف شهر ممکن است تعداد اندکی وارد شوند که آنها نیز جمع آوری خواهند شد .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن