سارق دوچرخه در شهر ری، موبایل قاپ هم بود

به گزارش راگانیوز ؛ سرهنگ محمد کالوسی رئیس کلانتری 131 شهر ری اظهار کرد: با شکایت یکی از شهروندان ساکن محدوده شهرری، در خصوص سرقت اموال پارکینگ ساختمان مسکونی و حضور سارق در داخل پارکینگ، یکی از تیم های تخصصی این کلانتری، برای دستگیری سارق اعزام شد.

وی افزود: با حضور ماموران کلانتری تعدادی از اهالی ساکن ساختمان مسکونی، اظهار داشتند که سارق یک دستگاه دوچرخه و یک عدد بخاری از داخل پارکینگ آنان سرقت و قصد فرار داشت که متوجه حضور وی در داخل پارکینگ شدیم و مانع از فرار وی گشتیم.

رئیس کلانتری 131 شهر ری، عنوان داشت: متهم که منکر بزه انتسابی بود، مجددا از محل متواری که ماموران پس از دقایقی تعقیب و گریزوی را دستگیر و در بازرسی بدنی صورت گرفته از وی تعداد 6 دستگاه گوشی هوشمند از وی کشف شد.

سرهنگ کالوسی، تصریح کرد: با اعلام شکایت اهالی ساختمان، اموال مسروقه تحویل مالباختگان شد و متهم به همراه گوشی های مسروقه به کلانتری منتقل شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: پرونده ای در این خصوص تشکیل و بازجویی از متهم آغاز شد و سارق که چاره جز پذیرش بزه انتسابی نداشت به سرقت گوشی های همراه اقرار کرد.

گفتنی است، در بررسی انجام شده مالکان گوشی های همراه شناسایی و از آنان دعوت شد تا با مراجعه کلانتری ضمن تحویل گوشی همراه، نسبت به شناسایی سارق اقدام کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با تنظیم صورتجلسه تحویل گوشی های مسروقه به مالباختگان، متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

باشگاه خبرنگاران

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن