سامانه الکترونیک شهرداری منطقه ۲۰ راه اندازی می شود

خلاصه مطلب

  • شهردار منطقه 20 از راه اندازی سامانه الکترونیک شهرداری این منطقه خبر داد و گفت: این سامانه در راستای دولت الکترونیک و با هدف آسایش و رفاه شهروندان به زودی راه اندازی می شود.

فرهاد افشار عصر پنجشنبه در نشست با اصحاب رسانه شهرستان ری مبارزه با فساد را یکی از اصلی ترین برنامه های مدیریت جدید شهرداری منطقه ۲۰ عنوان کرد و اظهار داشت: حذف نیروی انسانی در فرآیند های اداری نقش بسیار بالایی در بحث مبارزه با فساد دارد.
وی ادامه داد: راه اندازی سامانه الکترونیک شهرداری به شهروندان این امکان را می دهد که از طریق فضای مجازی و سایت شهرداری، آخرین اطلاعات مورد نیاز خود از قبیل سوابق ملک، ضوابط و مقررات ساخت و ساز، میزان عوارض سالیانه، بدهی های معوقه ملک و نقشه های مسیر یاب اماکن تاریخی و گردشگری شهرری را دریافت کرد.
افشارعنوان کرد: شهروندان توسط این سیستم امکان پیگیری درخواست هایشان را از طریق اینترنت خواهند داشت.
وی اضافه کرد: این سامانه قادر است تا تصاویر ماهواره ای املاک و نقشه معابر را نشان دهد ضمن اینکه اماکن و مناطق باستانی ری نیز در این سامانه فعال خواهد بود.
شهردار منطقه ۲۰ یادآور شد: شهروندان می توانند عوارض نوسازی، صنفی و مسیر سرویس مدارس کودکان خود را نیز از طریق تلفن های همراه خود رصد کنند.
منطقه ۲۰ (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و ۲ ناحیه خارج محدوده و ۲۱ محله است.

منبع
ایرنا

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن