شرایط اسکان مسافران در پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم(ع) مهیاست

به گزارش  راگانیوز سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: محوطه ضلع جنوب حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برای اسکان مسافران نوروزی مهیا شده و مورد استقبال زائران قرار گرفته است.

صفوی با اشاره به آماده باش مدیریت شهری برای خدمت رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی، افزود: این محل اسکان شرایط لازم از لحاظ امکانات رفاهی، خدماتی، عمومی و بهداشتی برای استقرار مسافران را دارد.

وی به ایمنی فضاهای پیرامونی حرم نیز اشاره کرد و گفت: طبق هماهنگی های انجام شده با متولیان امر، مسافران می توانند در امنیت کامل در فضاهای پیش بینی شده پیرامون حرم مستقر شوند و از امکانات موجود استفاده کنند.

صفوی به آماده باش عوامل اجرایی مدیریت شهری در ایام نوروز اشاره کرد و افزود: با استقرار پایگاه های اطلاع رسانی گردشگری، توزیع بسته های فرهنگی و گردشگری، نقشه های معرفی آثار تاریخی شهرری و تبلیغات محیطی راهنمای مسافران، گردشگران با اطلاع از مراکز شاخص دیدنی به محل های اسکان راهنمایی می شوند تا دچار سردرگمی نشوند.

وی ادامه داد: با مشارکت آموزش و پرورش نیز تعدادی از مدارس برای اسکان مسافران آماده سازی شده است که مسافران در صورت تمایل می توانند از این مراکز نیز بهره مند شوند.

شهردار منطقه 20 خدمت رسانی به زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) را افتخار ارزشمندی برشمرد و یادآور شد: ایام نوروز فرصت مغتنمی است تا علاوه بر شهروندان پایتخت، شهروندان شهرهای دیگر نیز با ظرفیت های تاریخی، باستانی و مذهبی شهرری آشنا شوند.

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن