شهردار باقرشهر از تصویب طرح ساخت طبقه چهارم در خصوص برخی از اراضی باقرشهر خبر داد

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ، شهردار باقرشهر درگفتگو با خبرنگار ما از تصویب تراکم 240 درصدی در خصوص اراضی چرمسازی و امیرکبیر باقرشهر خبر داد .

علیرضا ناصری پورگفت : با پیگیری های شورای شهر و شهرداری در کمیسیون ماده5 استان تهران تراکم 240 درصدی درخصوص اراضی چرمسازی سابق و انبار امیر کبیر به تصویب رسید و این اراضی، املاکشان می تواند نسبت به قبل یک طبقه مازاد داشته باشد .

شهردار باقرشهر با لزوم برنامه ریزی در خصوص بافت های قدیمی شهر اظهار داشت : امروز شاهد رعایت اصول شهرسازی در بافت های جدید هستیم  مثلا درشهرک ارغوان با رعایت این اصول هم بناها مستحکم شده و هم در راستای آن رفاه شهروندان و آسایش آنها تامین می شود که این موارد حاصل رعایت اصول شهرسازی است که باید در تمامی شهر اجرا شود .

وی اراضی موجود را از بافت های جدید شهری برشمرد و تصریح کرد : با تصویب این طرح که موجب تشویق شهروندان برای ساخت و ساز در این اراضی می شود ما شاهد افزوده شدن بافت نو به شهر هستیم که در آن اصول شهرسازی رعایت شده و ایمن تر از بافت های موجود است واز طرفی از تراکم جمعیت بافت های فرسوده شهری کاسته می شود و این روال علاوه بر ایجاد شهری نو به ایمنی شهروندان نیز کمک شایانی می کند .

شهردار باقرشهر ضمن ابراز امیدواری خاظرنشان کرد : با ساخت این اراضی معضلات موجود در این محیط ها نیز برطرف خواهند شد .

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن