صبح امروز ، شهردار باقرشهر با امام جمعه بخش کهریزک دیدار کرد .

به گزارش راگانیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛ صبح امروز ، شهردار باقرشهر با امام جمعه بخش کهریزک دیدار کرد .

در این دیدار علیرضا ناصری پور شهردار باقرشهر گفت : آیت الله سید احمد موسوی امام جمعه باقرشهر تا کنون در امور مختلف مجموعه شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر را یاری نموده اند و ما بسیار از رهنمودهایشان استفاده کرده ایم لذا جا دارد امروز از شما امام جمعه بزرگوار که حق زیادی بر گردن ما و مردم فهیم باقرشهر دارید قدردانی نماییم.

امام جمعه بخش کهریزک در این دیدار اظهار داشت : رسیدگی به امور مردم باید همواره در اولویت کار شهرداری باشد چرا که رضایت خداوند در رضایت مردم است .

وی در ادامه با اشاره به تکمیل ساخت مصلی بزرگ باقرشهر گفت : مجموعه شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر باید توجه ای ویژه به ساخت و تکمیل مصلی بزرگ این شهر داشته باشند چرا که مصلی قطب دینی و فرهنگی شهر محسوب می شود که کارکردهای بسیاری علاوه بر اقامه نماز جمعه می تواند برای مردم داشته باشد .

شهردار باقرشهر در پایان ضمن تبریک سال نو برای امام جمعه بخش کهریزک آرزوی سلامت و موفقیت نمود و با اهدا لوح از وی قدردانی کرد .