رئیس اداره نذورات و هدایای مردمی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) گفت: طرح اکرام از روزه داران با توزیع روزانه سه هزار و 500 بسته غذایی در حرم عبدالعظیم (ع) با مشارکت خیرین در حال اجرا است.

به گزارش راگانیوز ؛ محمود اسماعیلی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح اکرام روزه داران در ماه مبارک رمضان چند سالی است در آستان مقدس اجرا می شود که در این ایام بیش از هزار نفر روزه دار مهمان سفره افطار حضرت عبدالعظیم (ع) می شوند.

وی ادامه داد: روزانه بیش از سه هزار و 500 بسته غذایی افطار توسط آستان مقدس و مشارکت نیکوکاران و خیرین به زائران در داخل آستان مقدس و به برخی از مستمندان و نیازمندان مناطق اطراف شهرری با مراجعه به درب منازل آنان توزیع می شود.
وی افزود: همچنین بن افطاری در صحن ها و نقاط مختلف شهرری و بخشی از آن نیز به ادارات، مساجد و مدارس اعطا می گردد.
اسماعیلی بیان کرد: در طول ماه مبارک رمضان علاوه بر سفره افطاری، در برخی از واحدهای خدمات زائر، نذورات مردمی بعد از اذان مغرب توزیع می شود.
وی ادامه داد: زائران نذورات خوراکی خود را به ضلع شرقی آستان مقدس، ایستگاه آتش نشانی تحویل دهند که پس از انجام امور اداری مربوطه، نذورات آنان دریافت و در مکان های تعیین شده به روزه داران اهدا خواهد شد.
وی اظهار کرد: زائران برای شرکت در طرح افطار، اطعام زائرین، نیازمندان و اعطای نذورات و هدایای مردمی می توانند با مراجعه به دفاتر اداره نذورات و یا به صورت نقدی مبالغ خود را به شماره کارت 9052 واریز نمایند.

ایرنا