طرح تشدید برخورد با گران فروشی در ماه مبارک رمضان در ورامین

 به گزارش راگانیوز ؛ سید عباس میری بیان داشت: در راستای اجرای وظایف قانونی و صیانت از حقوق مصرف کنندگان با رویکرد پیشگیرانه به دنبال بازرسی مستمر بازار و توجه ویژه به موضوع تأمین و توزیع به هنگام کالاهای پر تقاضا در ماه مبارک رمضان بازرسی‌ها توسط اتاق اصناف شهرستان ورامین تشدید می‌شود.

وی افزود: مانند سالیان گذشته و در آستانه ماه مبارک رمضان طرح نظارتی ویژه اتاق اصناف شهرستان ورامین با کمک سایر ادارات و نهادها مانند شبکه بهداشت، اداره صنعت و معدن، اداره اماکن و اتحادیه ها صنفی از امروز آغاز شده است.

سید عباس میری گفت: در این طرح صنوفی مانند واحدهای مواد غذایی، رستوران ها و  شیرینی فروشی ها مورد نظارت و بازرسی قرار خواهند گرفت و در صورت مشاهده تخلف ابتدا هشدار های لازم به صورت لسانی به واحد صنفی داده می شود.

وی افزود: برخی اجناس به صورت عادی و با توجه به افزایش دلار گران شده است اما در اکثر اجناس بازار توسط دولت متعادل و تنظیم شده لذا با گران فروشی به شدت برخورد می شود.

رییس اتاق اصناف شهرستان ورامین گفت: تمامی شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران فروشی، کم فروشی، تقلب و عدم درج قیمت مراتب را به ستاد خبری ۱۲۴  و یا  شماره ۳۶۲۵۹۱۱۱ بازرسی اتاق اصناف منعکس کنند تا بازرسان در نخستین فرصت موضوع را پیگیر شوند.

مهر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن