فرمانده سپاه ناحیه عبدالعظیم(ع) شهرستان ری منصوب شد

به گزارش راگانیوز، مراسم تودیع سرهنگ علی طلوعی فرمانده سابق سپاه ناحیه عبدالعظیم(ع) شهرستان ری و معارفه سرهنگ سعید ادیبی فرمانده جدید این سپاه با حضور هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری، سردار محمد تقی شاهچراغی فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران، رسول جلالی رییس دادگستری شهرستان ری، حجت الاسلام شاهچراغی امام جمعه شهرری، ملکوتی دادستان شهرستان ری و جمعی از مسئولان شهرستان و فرماندهان سپاه استان تهران در فرهنگ سرای ولاء شهرری برگزار شد.
فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران در این مراسم ضمن قدردانی و تشکر از زحمات سرهنگ طلوعی گفت: انتخاب فرمانده جدید سپاه شهرری با توجه به اهمیت، حساسیت، جمعیت متدین بسیجی و وجود لشکر فاطمیون اهمیت خاصی داشت از همین رو در انتخاب فرمانده جدید سپاه ناحیه عبدالعظیم(ع) دقت و توجه زیادی شده است تا تلفیقی از نیروی جوانی و تجربه در کنار هم فعالیت کنند.
سردار محمد تقی شاهچراغی ادامه داد: سرهنگ سعید ادیبی از هیات رییسه سپاه استان تهران و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است که سوابق طولانی در امر فرماندهی نواحی سپاه و سمت های مختلف داشته و امیدواریم در پست جدید خود به بهترین شکل نیازهای امنیتی شهروندان ری را به خوبی برآورده کند.
سرهنگ سعید ادیبی فرمانده جدید سپاه ناحیه عبدالعظیم(ع) پیش از این معاون اجرایی و فرمانده قرارگاه سازندگی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران بود.

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن