رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت: مهدی فلاح و پژمان پشتام از فرنگی کاران این شهرستان با درخشش در مرحله اول مسابقات انتخابی تیم ملی به مرحله دوم این مسابقات راه یافتند.

به گزارش راگانیوز ؛ مجتبی جانعلی اظهار کرد: مرحله نخست انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران از روز پنجشنبه در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شد و روز گذشته با شناخت نفرات برتر اوزان دهگانه به پایان رسید.
وی عنوان کرد: مهدی فلاح در وزن 87 کیلوگرم به مقام اول و پژمان پشتام در وزن 77 کیلوگرم به مقام سوم این رقابت ها دست یافت و به مرحله دوم اردوی تیم ملی کشتی فرنگی راه یافتند.
وی تصریح کرد: این رقابت ها بر روی سه تشک برگزار شد و طبق جدول اعلام شده از سوی مسوولان برگزار کننده، از مجموع 86 کشتی گیر شرکت کننده، تهران با 14 و خوزستان با 13 کشتی گیر بیشترین نفرات را داشتند.
جانعلی افزود: نفرات برتر این رقابت ها جواز حضور در مرحله دوم انتخابی تیم های ملی را که اواخر اردیبهشت ماه برگزار می شود را به دست آوردند.
شهرستان ری به تنهایی پنج مدال از 15 مدال المپیک را کسب کرده است، به همین دلیل این شهرستان را شهر طلایی کشور در المپیک می نامند.

ایرنا