قهرمانی باید به همراه ارزشهای اخلاقی و اعتقادی باشد

به گزارش  راگانیوز سردار علی نصیری روز چهارشنبه در مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی و منتخبین المپیاد لیگ علمی بسیج دانش آموزی استان تهران با بیان اینکه ورود از مسیر بسیج به سوی قهرمانی های ورزشی و علمی پیام مکتبی بودن را ندا می دهد افزود: در صورتی که قهرمانی در عرصه های مختلف با ارزشها همراه باشد دلچسب است.
وی با تاکید بر اینکه همه جا باید نگاه و تفکر بسیجی حاکم باشد افزود: هر کجا منشا کارها بسیج بود حرکت جهادی شکل گرفته و کارها به پیش رفته است.
نصیری گفت: تفکر بسیجی بود که موفق شد کشور را در حالی که دستان خالی داشت ۸ سال در مقابل تهاجم همه جانبه به کشور حفظ کند و امروز نیز تفکر بسیجی تحول علمی در کشور ایجاد کرده است که دستاوردهای هسته ای و نانو فناوری بخشی از آن است.
وی گفت: تفکر بسیجی به نظام اسلامی ارزش داده است و امام راحل(ره) با درک این تفکر و ضرورت آن برای کشور انقلاب را به پیش برد و آینده انقلاب اسلامی نیز در گرو حاکمیت این تفکر است.
نصیری با اشاره به انتظار رهبر معظم انقلاب از جوانان برای تحقق سه اصل تهذیب، تحصیل و ورزش گفت: جوان کمال جو باید این سه اصل را مدنظر داشته باشد و بسیجیانی که امروز در المپیادهای علمی و ورزشی موفق به کسب رتبه های برتر شده اند با تمسک به این فرمایش رهبری موفق شده اند.

ایرنا ری

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن