محسن شیرازی نژاد سرپرست نمایندگان روزنامه سایه در شهرستانهای استان تهران شد

طی مراسمی از سوی دکتر علی اکبر بهبهانی مدیر مسئول و مدیرعامل تعاونی مطبوعات کشور محسن شیرازی نژاد به عنوان مشاور و سرپرست نمایندگان روزنامه سراسری سایه در شهرستان های استان تهران منصوب شد
متن حکم به این شرح است.
جناب آقای محسن شیرازی نژاد
به موجب این حکم با توجه به سابقه ارزشمند ٢٠ ساله جنابعالی در عرصه مطبوعات به عنوان مشاور و سرپرست نمایندگان روزنامه سراسری سایه در شهرستان های استان تهران منصوب می شوید.
امید است در پرتو عنایت پروردگار متعال در راستای اعتلای فرهنگی و خدمت خالصانه به جامعه و همچنین در انجام وظایف محوله همچون گذشته موفق و پیروز باشید.
گفتنی است، محسن شیرازی نژاد از روزنامه نگاران پیشکسوت شهرستان ری بوده و مسولیت های متعددی در حوزه خبر و اطلاع رسانی در کارنامه وی به ثبت رسیده است.

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن