محوطه بازی کودکان بوستان معراج تامین روشنایی شد

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کهریزک؛ با تلاش واحد تاسیسات شهرداری کهریزک عملیات زیرسازی نصب پایه های چراغ روشنایی در بوستان معراج آغاز شده است.

وحید فروغی افزود: عملیات حفاری،‌بتن ریزی و لوله گذاری محوطه بوستان بازی کودکان و نقاط تاریک بوستان معراج از سوی واحد تاسیسات آغاز شده است و شرایط نصب ۱۷ پایه چراغ فراهم شده است.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به تکمیل این پروژه به زودی شاهد بهره برداری از این پروژه و روشن سازی پایه های چراغ روشنایی در این بوستان خواهیم بود.

مسئول معاونت خدمات شهرداری افزود: شهروندان درصورت مشاهده نقاط تاریک بوستان ها و معابر شهر می توانند درخواست خود را از طریق سامانه ۱۳۷ اعلام کنند تا پس از بازدید میدانی و تایید درخواست، اقدامات لازم‌جهت تامین روشنایی صورت بگیرد

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن