مراسم غبارروبی در آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد

مصطفی آجرلو گفت: مراسم غبارروبی در آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد.
وی افزود: حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در قبله تهران بامداد با حضور شمار زیادی از دلسوختگان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) غبارروبی و عطرافشانی شد.
مسئول ارتباطات و روابط عمومی آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) تصریح کرد: آیین غبارروبی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در شهرری با حضور شماری از مردم و مسؤولان و در فضایی آکنده از عطر معنویت آغاز شد که با صحنه‌های متعددی از اشک و عشق به اهل بیت (ع) همراه بود.
وی اظهار داشت: حاضران در این مراسم، با اشک دیده و دستمال‌هایی که در دست داشتند، به غبارروبی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) پرداختند.
حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در شهرری همواره مأمن و ملجأ مردم مؤمن و خداجوی ایران اسلامی از اقصی نقاط کشورمان بوده و آیین‌های غبارروبی و عطرافشانی حرم مطهر نیز خالق جلوه‌های زیبای دلدادگی است.

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن