معلمان درس امید و استقامت را آموزش دهند

به گزارش راگانیوز، سیدمحمد بطحایی عصر سه شنبه در مراسم تجدید میثاق فرهنگیان با آرمان های امام راحل به مناسبت روز معلم افزود: امام راحل معتقد بود انسان و ارزش های انسانی 2 امانت گران بها در دستان معلمان است که اگر درست هدایت و راهنمایی کنند، جامعه را به تکامل خواهند رساند.
وی ادامه داد: معلمان اگر در تربیت دانش آموزان به خوبی ارزش های اخلاقی و اسلامی را رعایت کنند، ماحصل آن، انسان هایی مانند امام خمینی(ره) که توانست تاریخ را عوض و اسلام ناب محمدی را بار دیگر برای نسل های جدید باز تعریف کند.
بطحایی عنوان کرد: امام خمینی(ره) به ملت ایران درس اخلاق در حین قدرت، ایثار، استقامت و دینداری را داد و امروز بر همه مردم واجب است راه و روش امام راحل را برای توسعه و رشد کشور ادامه دهند.
به گزارش ایرنا، وزیر آموزش و پرورش به همراه مسئولان، فرهنگیان و دانش آموزان به مناسبت روز معلم عصر امروز – سه شنبه – با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان های والای ایشان تجدید میثاق کردند.
12 ‌اردیبهشت سالروز شهادت استاد علی مطهری به نام روز معلم نامگذاری شده است.

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن