نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بهه مراه معاون اداری مالی فرماندار با حضور در منزل «شهید افشاری» با همسر شهید دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش راگانیوز سیده فاطمه ذوالقدر نماینده  مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز کارگر به همراه همتی معاون اداری مالی فرماندار، سجاد برنجی بخشدار مرکزی، شاهین عسگریان رئیس و مهدی اردلانی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منزل شهید عباداله افشاری با همسر شهید «افشاری» دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این دیدار ذوالقدر با تاکید بر اینکه باید قدردان خون شهدا و رشادت ها و ایثارگری های جانبازان، آزادگان و ایثارگران باشیم اظهار داشت: امنیت ما مرهون ایثارگری های همسران شما می‌باشد.
ذوالقدر خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران یک وظیفه است و حداقل کاری است که باید همه مسئولان کشور انجام دهند اما این دیدارها برای ما نیز به نوعی تجدید خاطره دوران دفاع مقدس و تجدید میثاق با شهدا است.
گفتنی است شهید عبدالله افشاری در 21 آبان 1321 دیده به جهان گشود و در استخدام کارخانه ارج بوده که به جبهه اعزام و در تاریخ 12 اردیبهشت 1361 توسط دشمن بعثی در جبهه به شهادت رسید و مزار شهید در بهشت زهرا(س) تهران می‌باشد.