نیروهای طرحی در مراکز توانبخشی به کار گرفته شوند

حمیده پورفهیم گفت: زندگی توأم با رفاه و آسایش حق همه معلولان است که بخش قابل توجهی از جمعیت کشور را به خود اختصاص داده اند.

وی افزود: همه این سازماندهی بزرگ که امروز در کهریزک شاهد و ناظر آن هستیم، به دلیل حضور معلولان و سالخوردگان جامعه است و ما به نمایندگی از مردم به انها خدمت می کنیم.

معاون توانبخشی آسایشگاه کهریزک گفت: در حال حاضر بیش از 650 نفر از ساکنان کهریزک را افراد دارای انواع معلولیت های جسمی_ حرکتی تشکیل می‌دهند.

وی ادامه داد: این معلولان توانمند و با انگیزه روزانه با حضور در 37 کارگاه هنری، به تولید انواع محصولات هنری و مایحتاج مورد نیاز خانه بزرگ خود مشغول هستند.

پور فهیم گفت: بهتر است دولت از نیروهای طرحی یا سربازهای امریه در مراکز توانبخشی و نگهداری معلولان استفاده کند این کار در گذشته انجام می شد تا این افراد به مرور تخصص لازم را کسب کنند و اشتغال آنها هم ایجاد شود.

معاون توانبخشی آسایشگاه کهریزک گفت: از طرفی به افرادی که داوطلبانه به امور کمک به معلولان و کارهای خیرخواهانه مشارکت دارند بهتر است تخفیف‌های مالیاتی هم داده شود.

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن