به گزارش راگانیوز ، سعید شیرازی ظهر امروز در جریان بازدید از فضای سبز منطقه 20 اظهار داشت: طبق روال هر ساله از نیمه دوم آذرماه کاشت 200 هزار پیاز گل لاله در معابر، بوستان‌ها و میادین آغاز شده است و در روزهای ابتدایی سال 95 میزبان هزاران لاله رنگین در سطح شهر خواهیم بود. معاون […]

خبرگزاری فارس: کاشت بیش از 200 هزار پیاز لاله در جنوب تهران

به گزارش راگانیوز ، سعید شیرازی ظهر امروز در جریان بازدید از فضای سبز منطقه 20 اظهار داشت: طبق روال هر ساله از نیمه دوم آذرماه کاشت 200 هزار پیاز گل لاله در معابر، بوستان‌ها و میادین آغاز شده است و در روزهای ابتدایی سال 95 میزبان هزاران لاله رنگین در سطح شهر خواهیم بود.

معاون امور شهری و فضای سبز شهردار منطقه 20 با اشاره به اینکه عملیات کاشت در میادین نماز، شهید غیبی، شهدای شاملو و هادی ساعی انجام شده و در سطح معابر نواحی هفت‌گانه نیز در حال اجراست، افزود: ورودی‌های شهر، رمپ و لوپ‌های بزرگراه‌های آزادگان، شهید آوینی، شهید کریمی و امام علی (ع) از دیگر محل‌های کاشت است.

وی در پایان یادآور شد: کارگران در زمان کاشت ملزم به استفاده از کلاه و دستکش‌های ایمنی هستند و پیش از این نیز عوامل متولی امر، آموزش‌های لازم در ارتباط با نحوه کاشت، داشت و نگهداری از این گل فصلی را دیده‌اند.