کشف 3 کیلوگرم هروئین از فروشنده موادمخدر در شهر ری

کشف 3 کیلوگرم هروئین از فروشنده موادمخدر در شهر ریبه گزارش راگانیوز؛ سرهنگ محمد کالوسی، رئیس کلانتری ۱۳۱ شهرری اظهار کرد: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران انتظامی این کلانتری مشخص شد که فردی به نام “ر” در محدوده شهرری اقدام به توزیع گسترده موادمخدر می‌کند.

وی افزود: بر این اساس، ماموران پس از چند روز تعقیب و مراقبت، متهم را با خودروی شخصی اش هنگام فروش موادمخدر مشاهده و برای دستگیری وی اقدام کردند که در نهایت پس از چند دقیقه تعقیب و گریز دستگیر و در بازرسی از خودروی وی 3 کیلو و ۹۴۵ گرم هروئین کشف شد.

رئیس کلانتری ۱۳۱ تصریح کرد: به این ترتیب، متهم به کلانتری منتقل و در بازجویی‌های انجام شده به جرایم خود مبنی بر توزیع مواد مخدر اعتراف و پس از تکمیل پرونده به پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شد.

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن