کشف600 کیلوگرم مرفین در شهرری

هدايت الله جمالي پور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاري صدا و سيما گفت:  این محموله که از شرق کشور به مقصد تهران در يک تريلر سوخت رسان بارگیری شده بود در عملیات ضربتی و غافلگیرانه عوامل اداره کل اطلاعات شهرستان ری در اتوبان آزادگان ورودی شهرری کشف و ضبط شد.

وی افزود: کشف اين محموله در پي کار اطلاعاتي سه ماهه و همکاري تیم های معاونت امنیت اداره کل اطلاعات شهرستان ري و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی صورت گرفته است.

جمالي پور گفت: ماموران در بازرسی دقیق از این خودرو 600 کیلوگرم مرفین را که به طرز ماهرانه ای درقسمت جداره جلوی مخزن تانکر جاسازی شده بود، کشف و در این باره یک قاچاقچی دستگیر و تريلر نیز توقیف شد.

فرماندار ويژه شهرستان ري گفت: مواد مخدر کشف شده هم اکنون با هماهنگی دادستان شهرری به همراه متهم در اختیار مقامات قضایی قرار گرفته است

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن